سامانه پیام کوتاه | پنل اس ام اس | سامانه پیامک

نمایندگی پنل پیامک | نمایندگی سامانه پیام کوتاه

سرویس نمایندگی پنل پیامک بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است. این سرویس به صورت نمایندگی مستقل و قابلیت تغییر علامت تجاری ارائه می شود یعنی هر نماینده می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگو اختصاصی خود داشته باشد. این قابلیت برای نماینده های هر نماینده نیز وجود دارد و هر نماینده ای که از این سرویس استفاده کند می تواند با نام و برند خود فعالیت نماید. افزون بر امکان rebranding امکانات مختلفی در سرویس نمایندگی پنل پیامک پیش بینی شده تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان، سامانه پیامک اختصاصی خود را راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.
نمایندگی پنل پیامک پستگاه در یک پلان زیر عرضه می شود :

ویژه

  • امکانات : نامحدود

  • تعداد کاربران : نامحدود

  • امکان ارائه نمایندگی : دارد

  • اعتبار هدیه : ۲,۰۰۰ پاکت

  • مدت : دائمی

  • پیامک از ۱۲۹ ریال تا ۱۲۷ ریال

  • قیمت : ۲۴۹٫۰۰۰ تومان

تعرفه پیامک ها

سفارش

امکانات کلی نمایندگی پنل پیامک

دسترسی به دامنه اختصاصی

هر نماینده می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی نماینده خواهد بود.

درج لوگو اختصاصی

هر نماینده می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی (login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

واگذاری نامحدود پنل کاربری

هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

واگذاری نامحدود نمایندگی مستقل

هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود نماینده مستقل ثبت کرده و پنل های نمایندگی را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد.

تعیین قیمت ها

تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و نمایندگی، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

تعیین تعرفه ها

تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار نماینده خواهد بود. همچنین نماینده می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و نماینده ها ایجاد نماید.

شماره های مجازی دائمی

واگذاری شماره های مجازی به نماینده ها از پیش شماره ۳۰۰۰ و به صورت دائمی خواهد بود اما نماینده می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند.

عدم نیاز به هاست یا سرور

سرویس نمایندگی سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط پستگاه تأمین می شود.

استعلام و فعال سازی آنی شماره

بوسیله این ابزار می توانید در هر ساعت از شبانه روز وضعیت شماره های ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقمی از رنج ۳۰۰۰۲۲۲۳ و ۳۰۰۰۷۴۷۷ را بررسی نموده و شماره های دلخواه را در همان لحظه فعال نمایید.

موارد ضروری برای دریافت نمایندگی پنل پیامک:

icon-check پنل های نمایندگی پنل پیامک فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای ۱۸ سال ) ارائه می گردد .

icon-check همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت پستگاه می باشند.

icon-check تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند.

icon-check نماینده پنل پیامک بابت فروش پنل های کاربری و نمایندگی هیچ مبلغی به پستگاه پرداخت نمی کند .

ورود به نسخه نمایشی نمایندگی پنل پیامک:
www.postgah.net
نام کاربری : demo
کلمه عبور : demo