سامانه پیام کوتاه | پنل اس ام اس | سامانه پیامک

وب سرویس ارسال پیامک – API – Web Service

وب سرویس ارسال پیامک

وب سرویس ارسال پیامک ( SMS ) این امکان را فراهم می آورد تا طراحان و برنامه نویسان بتوانند سایت ها ، نرم افزار های خود را به سیستم ارسال پیامک متصل نمایند ، به گونه ای که بتوانند به صورت آنلاین پیامک ارسال نمایند و ساختار برنامه نویسی خود را داشته باشند .

امکان پیشرفته API تحت وب یا همان WebSerivce ، برای برنامه نویسان و طراحان وب سایت کاربرد بسیاری دارد و آنها را قادر می سازد تا با استفاده از سرویس های تحت وب پستگاه ، بتوانند پیامک های خود را با استفاده از خط خریداری شده به آسانی ارسال و دریافت نمایند.

فرض کنید هم اکنون شما برنامه تحت وب ای را جهت ارسال پیامک در اختیار دارید و از طریق آن، پیامک های خود را به مخاطبین ارسال می نمایید. اگر بخواهید به صورت خودکار مبلغ بدهی، پیام تبریک و… به مشتریان خود ارسال کنید فقط کافی است از طریق وب سرویس این امکان را در برنامه خود قرار دهید. به گونه ای که از طریق وب سرویس به سرور خدمات پیامک متصل شده و اقدام به ارسال پیامک می نمایید.

برای فعال سازی امکان وب سرویس فقط کافی است یکی از پلن های ارسال پیامک ما را خریداری نمایید. لازم به ذکر می باشد که در کلیه پلن های ما امکان وب سرویس وجود دارد. و این سرویس نیاز به تمدید سالیانه ندارد ! ( برای مشاهده پلن ها اینجا کلیک کنید )

 

کاربردهای وب سرویس ارسال پیامک /اس ام اس :

icon-check    استفاده در برنامه های حسابداری جهت ارسال مانده بدهی، اعلام صدور فاکتور، اعلام دریافت وجه و …
icon-check قابلیت استفاده جهت اعلام وضعیت سرور
icon-check امکان برگزای نظرسنجی ، مسابقات ، صندوق انتقادات و پیشنهادات و…
icon-check برنامه های ویژه مدارس
icon-check فعال سازی نرم افزار ها و ارسال کد فعال سازی
و…

وب سرویس ارسال پیامک

دانلود راهنمای استفاده از وب سرویس دانلود نمونه کد وب سرویس php دانلود نمونه کد وب سرویس #c

توجه  شما می بایست این آدرس را http://www.postgah.net/API/Send.asmx جایگزین آدرس http://YourDomain/API/SendSms.ashx کنید.

توجه  username & password خواسته شده در وب سرویس همان نام کاربری و رمز عبور پنل ارسال پیامک شما می باشد.