سامانه پیام کوتاه | پنل اس ام اس | سامانه پیامک

وب سرویس ارسال پیامک – API – Web Service

سرویسی برای توسعه دهندگان

وب سرویس ارسال پیامک ( SMS ) این امکان را فراهم می آورد تا طراحان و برنامه نویسان بتوانند سایت ها ، نرم افزار های خود را به سیستم ارسال پیامک متصل نمایند ، به گونه ای که بتوانند به صورت آنلاین پیامک ارسال نمایند و ساختار برنامه نویسی خود را داشته باشند .

برخی از مشتریان

امکان پیشرفته API تحت وب یا همان WebSerivce ، برای برنامه نویسان و طراحان وب سایت کاربرد بسیاری دارد و آنها را قادر می سازد تا با استفاده از سرویس های تحت وب پستگاه ، بتوانند پیامک های خود را با استفاده از خط خریداری شده به آسانی ارسال و دریافت نمایند.

فرض کنید هم اکنون شما برنامه تحت وب ای را جهت ارسال پیامک در اختیار دارید و از طریق آن، پیامک های خود را به مخاطبین ارسال می نمایید. اگر بخواهید به صورت خودکار مبلغ بدهی، پیام تبریک و… به مشتریان خود ارسال کنید فقط کافی است از طریق وب سرویس این امکان را در برنامه خود قرار دهید. به گونه ای که از طریق وب سرویس به سرور خدمات پیامک متصل شده و اقدام به ارسال پیامک می نمایید.

 

 

چرا از وب‌سرویس استفاده کنیم؟

با استفاده از وب‌ سرویس این امکان برای شما وجود دارد که یک ارتباط هوشمند و دوطرفه با کاربران وب‌سایت یا نرم‌افزار خود برقرار کنید. به این ترتیب سیستم شما با توجه به نیاز می‌تواند از طریق سامانه پیامک ارسال کند، پیامک‌های دریافتی را از سامانه تحویل گرفته و تحلیل نماید، یا حتی به مدیریت پیامک‌های قبلی بپردازد.

 

 

چرا وب سرویس پستگاه؟

پستگاه سرویس ارسال و دریافت پیامک را از اپراتور اصلی مخابرات تهیه نموده و اتصال سایر نرم افزارها و وب سایت ها به سامانه پیامک به راحتی از طریق WebService و درخواست های http امکانپذیر است. و برای راحتی کار برنامه نویسان مستندات و نمونه کدها و پلاگین های سیستم های معروف را از قبل آماده کرده است.

 

وب سرویس پستگاه برای چه محصولاتی مناسب است؟

  • سرویس های Lookup برای احراز هویت مشتریان با ارسال کد به موبایل
  • ارسال پیامک در سیستم های مانیتورینگ Prtg، Zabbix، Solarwin
  • وب سرویس sms برای ارسال شماره پیگیری فاکتور یا رسید پرداخت
  • اطلاع رسانی برای رخدادها و اخباری که هزینه تلفنی آنها زیاد میشود
  • ماژول ارسال پیامک در وردپرس، جوملا، اوپن کارت، مجنتو، پرستاشاپ
  • ارتباط هوشمند با مشتریان یا مصرف کنندگان از طریق پیام‌ کوتاه
  • وب سرویس ارسال و دریافت پیامک برای ارتباطات با دستگاه های مختلف

دانلود مستندات و نمونه کد ها

برخی ویژگی های وب سرویس پستگاه

فعال سازی خط خدماتی

امکان فعال سازی خط خدماتی در سرویس ما وجود دارد. با فعال سازی خط خدماتی شما میتوانید به راحتی به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید.

وب‌سرویس ساده و کارآمد

تمام امکانات و نمونه کدهای لازم در ساده‌ترین شکل در اختیار شما قرار گرفته است.

پلاگین های آماده دانلود

به راحتی پلاگین ارسال پیامک وردپرس ، ووکامرس ، فریر ، WHMCS را به سیستم های خود اضافه کنید تا بیشتر با کاربران در ارتباط موثر باشید.

ارسال پیامک به URL

ارائه Webhook برای دریافت پیامک (ارسال پیامک به URL ) و وضعیت پیام های ارسالی تعداد فراخوانی های شما را بسیار کاهش میدهد.

پشتیبانی ۲۴/۷

در هر زمانی می‌توانید مشکلات و سوالات را با متخصصان ما مطرح نمایید.

بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده

تمامی هزینه های بازگشتی مخابرات، به شما نیز بازگشت داده می شود.

خرید و راه اندازی وب سرویس

برای فعال سازی امکان وب سرویس فقط کافی است یکی از پلن های ارسال پیامک ما را خریداری نمایید. لازم به ذکر می باشد که در کلیه پلن های ما امکان وب سرویس وجود دارد. و این سرویس نیاز به تمدید سالیانه ندارد !